پودری
پلت
گرانول

مایع-LIQUID

مرغی غنی شده مایع

LICHICA

کود مرغی مایع جزء کودهای کامل کشاورزی محسوب می شود که حاوی اسیدهیومیک، اسیدفولویک و ریزمغذی های مورد نیاز گیاهان است. کود آلی مرغی لیچیکا کنسانتره واقعی فضولات مرغی مرغوب می باشد. این کود ارگـانیک که از تخمیر و تجزیه کامـل فضولات مرغی حاصل شده است در مقایسه با سایرکودهای دامـی یا مـرغی ، ضمن کارایی بالاتـر، مشکلات هـزینه بالای حمل و نقل، درصد پایین و غیر قابل جذب مـواد مـغذی، انتقال بیماری، علف های هـرز و افـزایش سطـح شوری خـاک را نخواهد داشت.

اسید هیومیک مایع

ORLIQ-HIFERMIX

کود هایمیکس از انواع فعال اسیدهیومیک است که از انحلال اسیدهیومیک پودری آن در آب یا حلال ها به دست می آید و  ترکیبی از هیومیک و فولویک اسید مایع است که برای رشد گیاهان بسیار مفید بوده و در مراحل مختلف رشد گیاه استفاده می‌شود. این کود ارگانیک موجب اصلاح خاک های شور، افزایش درصد مواد آلی خاک، در دسترس قرار گرفتن تمامی عناصر غیر قابل جذب در خاک، بهبود ساختار خاک و افزایش ظرفیت نگهداری آب در خاک می شود.

گوگرد پتاسیم مایع

DESAFER-LIQ

کود گوگرد مایع پتاسیم موثرترین و بهترین ترکیب کود گوگردی در کشاورزی می باشد که دارای ۲ عنصر اصلی گوگرد و پتاسیم می باشد. تاثیرات گوگرد و پتاسیم می تواند به تنهایی دگرگونی عجیبی برای باغات و مزارع شما ایجاد نماید. این تاثیرات شامل افزایش مقاومت گیاه در برابر بیماری ها و آفات ، افزایش رشد ریشه ها ، کمک به افزایش فتوسنتز و عملکرد بهتر درختان و گیاهان ، افزایش کیفیت محصول در سایز و رنگ و افزایش باردهی می باشد.

سیلیکات پتاسیم مایع

BOOSTFER-SI

کود مایع سیلیکات پتاسیم باعث افزایش مقاومت گیاه در برابر انواع آفات، بیماری­‌های قارچی و تنش های محیطی (شوری، سرما، گرما و …) می­ شود. وجود دو عنصر سیلیس و پتاس در کنار هم علاوه بر اینکه اثر همدیگر را تشدید می­ کنند باعث افزایش فتوسنتز، کاهش میزان تبخیر و تعرق، کاهش میزان عناصر سنگین، افزایش رشد جوانه­ های انتهایی، افزایش تعداد و استحکام ساقه­ ها، کاهش ورس (خوابیدگی) در غلات به ویژه در برنج و گندم، افزایش مقاومت گیاه در مقابل حشرات مکنده و بهبود میزان تولید محصولات زراعی به ویژه شالی می ­شود.

اوره فسفات مایع

BOOSTFER-LIQ-NP

کود اوره فسفات مایع شرکت کود پوش صحرا حاوی عناصر فسفر و ازت اوره ای می‌باشد. یکی از عناصر پرمصرف و اصلی مورد نیاز گیاه فسفر است که در اغلب اعمال فیزیولوژیکی کلیدی گیاه مثل انتقال انرژی، سیکل های تنفسی و متابولیسمی، تقسیم سلولی، رشد و نمو گیاه نقش موثری دارد. ازت نیز بعنوان جزء اصلی تمام سلول های گیاهی به همراه فسفر در این کود آن را به یک استارتر بی نظیر برای افزایش رشد ریشه و تسریع رشد بهاره و گلدهی درختان در شروع فصل تبدیل کرده است. این کود فاقد کلر و فلزات سنگین بوده و برای استفاده در همه خاک ها به خصوص خاک های شور و قلیایی مناسب می باشد.

مایع مرغی و هیومیک اسید

ORGA-LIQ-STAR

کود مایع مرغی هیومیک اسید از سری محصولات شرکت کودپوش صحرا سرشار از ترکیباتی است که به صورت کاملا استاندارد با هم مخلوط شده و در صنعت کشاورزی استفاده می گردد. این کود در شرایط خاص و با فناوری روز تولید شده است که عاری از بذرهای علف های هرز و پاتوژن هاست و مصرف آن در خاک باعث بهبود خواص فیزیکی ، شیمیایی و بیولوژیکی محیط رشد ریشه ی گیاه می­ گردد. از طرفی سبب اصلاح pH خاک، افزایش مقاومت گیاهان در مقابل تنش های مختلف، افزایش ماده آلی خاک و اصلاح بافت خاک و افزایش کیفیت و کمیت محصول می­ گردد. در ضمن با اضافه کردن هیومیک اسید باعث جلوگیری از ایجاد شوری می شود.